1 2 3 4 5

KASY I DRUKARKI FISKALNE – GDAŃSK, POMORSKIE

Firma „KOMPAR” działa na rynku urządzeń fiskalnych od 2004 roku a pracownicy firmy wywodzą się z dużej firmy informatyczno-wdrożeniowej, której korzenie sięgają roku 1990, a więc kontakt z urządzeniami fiskalnymi to początek rynku urządzeń fiskalnych w Polsce.

Nasza firma posiada status AUTORYZOWANEGO DEALERA urządzeń fiskalnych największych Polskich producentów: POSNET, COMP ( NOVITUS ), ELZAB, UPOS, EMAR, INNOVA, a także prowadzi sprzedaż ELEKTRONICZNYCH WAG SKLEPOWYCH, MAGAZYNOWYCH i SPECJALISTYCZNYCH takich znanych marek na rynku Polskim jak: CAS, FAWAG, DIGI.

W sprzedaży mamy nowoczesne drukarki fiskalne, kasy fiskalne i terminale płatnicze.

„KOMPAR” - to firma, przeszkolona i posiada uprawnienia w zakresie instalacji TERMINALI PŁATNICZYCH firmy PayTel

REJON DZIAŁANIA FIRMY „KOMPAR”: to przede wszystkim woj. pomorskie, szczególnie Gdańsk - tu zapewniamy szybką reakcję na zgłaszane zapotrzebowanie lub awarię bez względu czy to
drukarki fiskalne, kasy fiskalne, czy terminale płatnicze.

Maksymalny czas reakcji na wezwanie klienta to 2 godziny (od momentu przyjęcia zgłoszenia).

Rozszerzamy rejon Naszego działania również na teren całego kraju, tyczy się to przede wszystkim klientów którzy posiadają firmę wielodziałową, ale i klientów indywidualnych z całej Polski nie pozostawimy bez pomocy i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Godziny Pracy:
Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 16.00

DRUKARKI FISKALNE ONLINE

Drukarki fiskalne online to nowoczesne urządzenia fiskalne, które pozwalają na regularne i automatyczne komunikowanie się z serwerami Ministerstwa Finansów w celu przesłania danych dot. paragonów, raportów dobowych itp. Drukarki fiskalne online tego typu do łączności wykorzystują internet np. Poprzez sieć komórkową, Wi-fi, czy GSM. Całość rzecz jasna odbywa się w sposób zaszyfrowany celem zwiększenia bezpieczeństwa. Drukarki fiskalne online najczęściej wybierane są przez osoby, chcące maksymalnie zwiększyć wydajność I przyspieszyć całość transakcji. Druk paragonów odbywa się w tym wypadku bezpośrednio korzystając z programu służącego do obsługi sprzedaży. W zwykłej kasie cały proces jest wykonywany ręcznie.

KASY FISKALNE ONLINE

Kasy fiskalne online to wyjątkowo wygodny I szybki sposób realizacji sprzedaży. Ich głównym zadaniem jest bezpośredni przesył danych do Centralnego Rejestru Kas. Kasy fiskalne online tego typu mają przekazywać wszystkie niezbędne I zarejestrowane transakcje, raporty dobowe oraz wszelkiego typu informacje bezpośrednio na serwery Ministerstwa Finansów. Całość w zależności od typu kasy fiskalnej odbywa się przez sieć Ethernet lub GSM. Wszystko to skraca znacząco czas realizacji I przyspiesza samą sprzedaż. Kasy fiskalne z dostępem do sieci świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność oraz szybkość.

TERMINALE PŁATNICZE

Terminale płatnicze do nowoczesne urządzenia, których celem jest rejestrowanie płatności kartą lub smartfonem w punktach sprzedaży. Całość głównie odbywa się poprzez transakcje bezstykowe NFC. Do tego w większości przypadków terminale płatnicze mają dodatkowo możliwość doładowywania telefonów komórkowych, regulowania rachunków, czy też wybierania gotówki przy danej transakcji. Praktycznie wszystkie kasy fiskalne online obecnie posiadają możliwość współpracy z terminalami płatniczymi.