1 2 3 4 5

DRUKARKI FISKALNE ONLINE – GDAŃSK, POMORSKIE

Drukarki fiskalne online mają za zadanie być zgodne z przepisami I wytycznymi, które nakazują komunikację oraz transfer danych na serwery Ministerstwa Finansów. Cała łączność z Centralnym Repozytorium Kas jest rzecz jasna szyfrowana za pomocą stosownych protokołów, co zapewnia duże bezpieczeństwo. Wszystko odbywa się przez internet, więc odpowiednie odpowiednie kroki w kwestii zabezpieczeń są tu niebywale istotne. Komunikacja może w tym wypadku mieć miejsce przez sieć LAN, Wi-Fi lub sieć komórkową GSM. Realna jest również opcja dostępu poprzez udostępniony internet za pomocą Bluetooth lub złącze USB. Wiele z nich ma dodatkowo opcje rozszerzenia o dodatkowe moduły np. komunikacji, nie będące częścią wersji podstawowych, czy ułatwiające samą pracę uchwyty na tablety, czy smartfony. Drukarki fiskalne online najczęściej wybierane są przez użytkowników, którym zależy na czasie I precyzji. Zapewniają one niebywale szybki wydruk już bezpośrednio z programu do sprzedaży. W klasycznej kasie co warto podkreślić cała czynność jest wykonywana manualnie, a to wydłuża cały proces transakcji. Drukarki fiskalne online mają przy tym w wielu przypadkach ogromną bazę towarową, możliwość wydruku bezpośrednio z tabletu bądź komputera. Zapewniają też wielowalutowość, wysokiej jakości wydruki VAT, NIP, wydruki sięgające kilkudziesięciu linii, czy kolorowe niefiskalne obrazki. Warto także zaznaczyć unikalny I nowoczesny design, który doskonale zgra się z wieloma wnętrzami, w tym I wolnostojącymi punktami sprzedaży. Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym głównie Gdańsk i okolice.POSNET TEMO Online

drukarki fiskalne online

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2299,00 PLN

wersja z modułem WiFi

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Drukarki fiskalne online tego typu można zaliczyć do najbardziej mobilnych urządzeń fiskalnych dostępnych na rynku. Z łatwością można je schować w kieszeni lub w torbie na laptopa. Z uwagi na brak konieczności podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania, można z nich spokojnie korzystać na zewnątrz, poza terenem danego lokalu. Do tego te drukarki fiskalne online są w stanie wydrukować na jednym ładowaniu do 80 tyś. linii paragonu. Gdyby zajdzie konieczność, bez problemu można je podłączyć do komputera lub ładowarki samochodowej. Dla bardziej wymagających istnieje możliwość wyposażenia w interfejs Wi-fi
Nasze działania obejmują głównie województwo pomorskie, szczególnie Gdańsk.

PAPIER TERMICZNY: 57/14
POSNET TRIO Online

POSNET TRIO Online

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2399,00 PLN

Wersja standardowa

Cena netto: 2599,00 PLN

Wersja z modułem WiFi/Bluetooth

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Drukarki fiskalne online Posnet Trio pod względem desingu potrafią się świetnie wpasować w obecnie panujące minimalistyczne trendy. Zdobyły wiele nagród, w tym zaszczytne wyróżnienie przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Drukarki fiskalneonline tego typu posiadają dodatkowo sposobność zainstalowania na niej tabletu oraz smartfona, co z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń. Są one wyjątkowo nowoczesne przez co doskonale odnajdą się na blacie danego biurka. Wystarczy sobie wyobrazić butik lub wyspę z tak doskonałym rozwiązaniem jak właśnie te drukarki. Bez wątpienia wzbudzą one zainteresowanie. Polecane są zarówno do sklepów spożywczych, mięsnych, monopolowych, czy jubilerskich. Świetnie odnajdą się też w cukierniach, czy piekarniach.

Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.

PAPIER TERMICZNY: 57/30
POSNET THERMAL XL2 Online

drukarka fiskalna

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2799,00 PLN

THERMAL XL2 ONLINE 2” (wyśw.: standardowy)

Cena netto: 2899,00 PLN

THERMAL XL2 ONLINE 2” (wyśw.: kompaktowy OLED/wolnostojący)

Cena netto: 2949,00 PLN

THERMAL XL2 ONLINE 2” (wyśw.: standardowy + WiFi)

Cena netto: 2899,00 PLN

THERMAL XL2 ONLINE 3” (wyśw.: standardowy)

Cena netto: 2999,00 PLN

THERMAL XL2 ONLINE 3” (wyśw.: kompaktowy OLED/wolnostojący)

Cena netto: 3049,00 PLN

THERMAL XL2 ONLINE 3” (wyśw.: standardowy + WiFi)

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Jest to jedna z najczęściej wybieranych drukarek fiskalnych na rynku. Thermal XL to drukarki fiskalne online o bardzo szerokim zastosowaniu. Odnajdą się one praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Drukarki fiskalne online tego rodzaju są dostępne z dwoma formami druku tj. 80 mm oraz 57 mm.

Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY: 57/100 , 80/100
POSNET THERMAL HD Online

 

drukarka POSNET THERMAL HD Online

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2999,00 PLN

Z wyświetlaczem standardowym

Cena netto: 3099,00 PLN

Z wyświetlaczem wolnostojącym lub podwieszanym

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Urządzenia Posnet Thermal HD to doskonałe drukarki fiskalne online. Jeżeli jest potrzebna niezwykle wydajna drukarka to nie znajdziesz pod tym względem lepszej. Drukarki fiskalne online tego rodzaju są wyposażone w bardzo wytrzymały mechanizm zapewniający doskonały druk oraz ceramiczny obcinacz papieru. Takie urządzenia dają gwarancję najwyższej jakości.

Na obszar naszych działań objęliśmy szczególnie województwo pomorskie, w tym Gdańsk oraz pobliskie miejscowości.

 

PAPIER TERMICZNY : 57/100 , 80/100
DRUKARKI FISKALNE NOVITUS :

NOVITUS DEON Online

NOVITUS DEON Online

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2499,00 PLN

wersja standard

Cena netto: 40,00 PLN

Z modułem WIFI

Cena netto: 160,00 PLN

Z modułem GSM

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Drukarki fiskalne online DEON to obecnie jedne z najlepszych urządzeń tej marki. Odznaczają się one wysoką jakością wykonania oraz niezwykłą praktycznością. Te drukarki fiskalne online idealnie odnajdą się w zarówno w punktach wymagających dużej mobilności przy jednoczesnym dostępie do komputera, czy laptopa, jak i tradycyjnych miejscach sprzedaży jak lada sklepowa o ograniczonej powierzchni. Drukarki fiskalne online tego typu są wyjątkowo odporne na wszelkie warunku atmosferyczne. Dzięki wyjątkowo pojemnym bateriom można z nich korzystać bez obaw nawet do kilku dni bez ładowania. Drukarki DEON dają możliwość wydruku wielu formatów, nie tylko fiskalnych. Niweluje to konieczność posiadania dodatkowych urządzeń.

Drukarki fiskalne online DEON pozwalają na łączność z Centralnym Repozytorium Kas, co zapewnia duże bezpieczeństwo. Spełniają one tym samym wymagania zgodne z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Całość odbywa się bez obsługowo co niweluje wszelkie dodatkowe czynności ze strony użytkownika. Wystarczy podłączenie do internetu. Istnieje możliwość wyposażenia jej w konwerter USB-WIFI lub GSM

Na teren działań naszej firmy obejmujemy obszar jakim jest województwo pomorskie, a szczególnie Gdańsk i pobliskie jemu miasta.

 

PAPIER TERMICZNY: 57/60
NOVITUS BONO Online

 NOVITUS BONO Online

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2690,00 PLN

wersja standard

Cena netto: 40,00 PLN

Z modułem WIFI

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Drukarki fiskalne online Novitus BONO posiadają bardzo wiele zalet, mimo dość kompaktowych i niepozornych rozmiarów. Są to urządzenia fiskalne online, przeznaczone do mniejszych oraz średnich firm. Dzięki sporemu wachlarzowi rodzajów wydruków niefiskalnych, wykluczają konieczność posiadania innych drukarek. Doskonale już same w sobie zapewnią sprawne funkcjonowanie sprzedaży.

Drukarki fiskalne online tego rodzaju dzięki możliwości podłączenia do sieci, są w stałym kontakcie z Centralnym Repozytorium Kas. Spełniają zatem wszelkie wymogi oraz kryteria postawione przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii . Całość odbywa się automatycznie oraz bez obsługowo, co niweluje potrzebę stałej kontroli przez użytkownika. Po podłączeniu opcjonalnych peryferiów mogą łączyć się z siecią Wi-Fi oraz GSM.

Drukarki fiskalne online wyposażone są w dwa wyświetlacze LCD co zapewnia stały I czytelny wgląd w wykonywane czynności. Do tego blisko 60 metrowa rolka papieru daje możliwość dłużej pracy I bezproblemowej pracy.

Drukarka posiada dwa wyświetlacze graficzne LCD, na których w sposób przejrzysty wyświetla nazwy sprzedawanych towarów i usług lub komunikaty komentujące pracę drukarki. 60-cio metrowa rolka papieru pozwala na długą nieprzerwaną pracę. Dowolne wydruki niefiskalne, również z grafiką, logo graficzne w nagłówku i stopce, faktury VAT, NIP nabywcy na paragonie – to możliwości drukarki, na które warto zwrócić uwagę. Nasze działania obejmują głównie województwo pomorskie, szczególnie Gdańsk.

 

PAPIER TERMICZNY: 57/30 i 57/60NOVITUS HD Online

papier termiczny

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 3190,00 PLN

wersja standard

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Drukarki fiskalne online Novitus HD to jedne z pierwszych dostępnych na naszym rynku urządzeń z kolorowym wyświetlaczem. Posiadają one możliwość łączności z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą sieci LAN, a więc są zgodne z wszelkimi wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii, którym muszą odpowiadać wszystkie urządzenia fiskalne online. Drukarki fiskalne online tego typu są wyposażone w niezwykle wydajny i zaawansowany mechanizm druku japońskiej firmy Citizen. Daje jej to możliwość drukowania nie tyle paragonów co także faktur VAT z wszelkimi niezbędnymi nadymi nadawcy i odbiorcy. Te drukarki fiskalne online współpracują z wszystkimi programami do sprzedaży, zgodnymi z najczęściej spotykanym protokole komunikacyjnym w kraju. Dostępna wersja online jest rezultatem wielu lat doświadczenia oraz rozwiązań obecnych w poprzednich modelach.

Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY: 57/30 i 57/60
DRUKARKI FISKALNE ELZAB:

ELZAB ZETA Online

elzab zeta online

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2190,00 PLN

wersja standard

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

ELZAB Zeta ONLINE, to niewielkie drukarki fiskalne online, o bardzo dużych możliwościach w bardzo przystępnych cenach. Sugerowane są do mniejszych oraz średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie gabaryty zajmują stosunkowo mało miejsca na ladzie. Do tego te drukarki fiskalne online są bardzo wydajne, gdyż mieszczą 60 metrową rolkę papieru. Należy też zaznaczyć, że mają możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza, przy czym wymagań jest odzienie zakupiony słupek. Standardowo te drukarki fiskalne online są wyposażone w moduł Bluetooth/Wifi ora złącze USB, co daje możliwość komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Zapewnia ona również zarówno druk faktur VAT jak I innych typów wydruków niefiskalnych.

Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.

 

Warte podkreślenia:
- małe gabaryty, wielkie możliwości
- komunikacja bezprzewodowa WiFi/BT w standardzie
- wydruk faktur VAT
- obsługa popularnych protokołów komunikacyjnych

 

PAPIER TERMICZNY : 57/60
ELZAB MERA Online


CENA SUGEROWANA PRODUCENTA:

Cena netto: 2990,00 PLN

wersja R

Cena netto: 3090,00 PLN

wersja E

CENY (netto) / zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę cenową.

Drukarki fiskalne online ELZAB Cube doskonale odnajdują się w miejscach, gdzie istotny jest czas oraz częstotliwość wydruków. Urządzenia te są niezwykle wydajne. Drukarki online online tego typu doskonale sprawdzą się na stacjach paliwa, w większych sieciach handlowych, dość obleganej gastronomii, czy sklepach odzieżowych. Można je też z powodzeniem wykorzystywać w sklepach online.

Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym szczególnie Gdańsk I okolice.

Warte podkreślenia:
- najszybsza drukarka fiskalna na rynku – prędkość druku do 300mm/s
- mechanizm drukujący heavy duty – żywotność głowicy do 200 km = 2 mln cięć
- łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pomocą komunikacji bezprzewodowej (wbudowany moduł WiFi/Bluetooth) lub przewodowej (złącze LAN)
- możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza klienta

 

PAPIER TERMICZNY : 57/60