1 2 3 4 5

DRUKARKI FISKALNE - POMORSKIE

Drukarki fiskalne  to urządzenia oferujące rejestrację transakcji detalicznej za pomocą komputera, tabletu lub smartfona  wyposażonego w stosowną aplikację. Krótko mówiąc mają one fiskalizować paragony poprzez komputer oraz program. Urządzenia tego typu najczęściej sugerowane są placówkom oraz punktom obsługi I sprzedaży posiadającym mocno rozbudowaną bazę towarową – zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy pozycji. Drukarki fiskalne  dzięki oprogramowaniu do sprzedaży dają ogromną I rozbudowaną możliwość wglądu oraz kontroli nad stanami magazynowymi. Dużym atutem w ich przypadku jest możliwość drukowania faktury VAT. Wiele z nich oferuje przy tym elektroniczny zapis kopii paragonu na kasie SD. Jest to stosunkowym nowym w stosunku do przedniego rozwiązania, które wymagało dwóch rolek papieru na paragony, gdzie kopia druku była przeznaczona dla Urzędu Skarbowego. Drukarki fiskalne charakteryzują się niezwykle kompaktowymi gabarytami oraz dużą solidnością wykonania. Do tego w przypadku wersji mobilnych posiadają wydajne baterie zapewniające długą pracę na jednym ładowaniu.

Na obszar naszych działań objęliśmy szczególnie województwo pomorskie, w tym Gdańsk oraz pobliskie miejscowości.POSNET TEMO HS – mobilna
drukarki fiskalne posnet temo hs

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2299 wersja standard ZŁ / NETTO
: 2399 wersja bluetooth ZŁ / NETTO
zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Drukarki fiskalne Posnet Termo HS są niezwykle kompaktowe oraz lekkie. Bez większych przeszkód można je zmieścić w podręcznej torbie, czy też kieszeni.

Drukarki fiskalne tego typu są niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Posiadają do tego bardzo wydajne baterie co zapewnia im długotrwałą i komfortową pracę na jednym ładowaniu. Warto również wspomnieć o wyjątkowo nowoczesnym wyglądzie oraz solidnej konstrukcji.

Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/14POSNET TRIO
drukarka fiskalna trio
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2399 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne TRIO to doskonałe połączenie świetnych i sprawdzonych już rozwiązań, z niezwykle funkcjonalnym wyglądem oraz ogromną wydajnością. Drukarki fiskalne tego rodzaju  już w wersji podstawowej oferują bardzo wiele opcji pozwalających na szybką i sprawną pracę. Doskonale sprawdzą się w mniejszych oraz średnich punkach obsługi i sprzedaży. Całość jest oferowana w przystępnej cenie.

Drukarki fiskalne TRIO należą do pierwszych urządzeń oferujących możliwość rozbudowania o uchwyt na tablet lub smarfton. Zapewnia on sposobność dowolnej regulacji w kilku osiach obrotu. Drukarki te można także rozbudować o kolejne moduły, przez co jesteśmy w stanie zbudować konkretny system POS dla naszego sklepu.

Nasze działania obejmują głównie województwo pomorskie, szczególnie Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/30POSNET THERMAL XL
stacjonarna drukarka fiskalna
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2799 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki Posnet Thermal XL to niezwykle kompaktowe pod względem gabarytów urządzenia z możliwością druku grafiki oraz kodów 2d na paragonach, czy fakturach.

Drukarki fiskalne tego typu są doskonałym połączeniem dużego doświadczenia oraz unikalnego designu. Kontynuują myśl techniczną oraz bazują na rozwiązaniach znanych już z długiej linii urządzeń fiskalnych Thermal. Drukarki te są dostępnie w kilku wersjach tj. ze standardowych, wolnostojącym, podwieszanym lub wbudowanym LCD oraz wersji z ekranem OLED w pokrywie drukarki.

Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/100POSNET THERMAL HD
drukarka posnet thermal hd
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2999 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne i Posnet Thermal HD  to wyjątkowa nowość na rynku urządzeń fiskalnych. Bazujące na wyjątkowo nowoczesnych rozwiązaniach oraz ogromnym doświadczeniu są idealnymi urządzeniami dla mniejszych i średnich punktów obsługi oraz sprzedaży. Odnajdą się też wszędzie tam, gdzie ruch jest również i bardziej intensywny.

Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym głównie Gdańsk I okolice.


PAPIER TERMICZNY : 57/100NOVITUS DEON E
novitus deon e
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2290 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne DEON E to nowoczesne rozwiązania zamknięte w solidnej, poręcznej i kompaktowej konstrukcji. Doskonale nadają się nie tyle do pracy mobilnej z użyciem komputera lub laptopa, ale i pracy stacjonarnej, gdzie powierzchnia działania jest dość ograniczona. Warto zaznaczyć, że mimo niewielkich gabarytów jej możliwości są bardzo rozległe.

Na obszar naszych działań objęliśmy szczególnie województwo pomorskie, w tym Gdańsk oraz pobliskie miejscowości.


PAPIER TERMICZNY : 57/30NOVITUS BONO E
novitus bono e
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2490 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne BONO E z posiadają stosowną homologację wydaną przez Prezesa Głównego Urzędu Miar. Do tego dzięki nowszemu oprogramowaniu w wersji 2.06 pod względem funkcjonalności drukarki fiskalne te zbliżyły się do urządzeń Novitus HD E. Czyni to z nich niezwykle  atrakcyjne kasy fiskalne o bardzo jeszcze lepszych możliwościach.

Na teren działań naszej firmy obejmujemy obszar jakim jest województwo pomorskie, a szczególnie Gdańsk i pobliskie jemu miasta.


PAPIER TERMICZNY : 57/60NOVITUS HD E
drukarka fiskalna
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2990 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne  NOVITUS HD E to jednej z pierwszych obecnych na rynku krajowym urządzenia z wbudowanym wyświetlaczem TFT o niezwykle wydajnym trybie High Color. Ekran ten pozwala na wyświetlanie wielu użytecznych informacji jak rozbudowane menu, oferowane towary, czy filmy reklamowe. Drukarki fiskalne tego typu dostępne są w wersjach z wbudowanym wyświetlaczem lub wolnostojącym z ponad metrowym kablem. Urządzenia te potrafią sprzedawać towary do długości nazwy do 60 znaków, drukować loga graficzne na paragonie, NIP nabywcy oraz kody kreskowy oraz QR. Poza tym wyposażone są w solidny obcinacz papieru.

Drukarki fiskalne Novitus HD E współdziałają z najpopularniejszymi programami sprzedaży w najczęściej stosowanym protokole komunikacyjnym obecnym na rynku. Mogą one także pracować w protokole  Novitus XML.

Nasze działania obejmują głównie województwo pomorskie, szczególnie Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57 lub 80/100
ELZAB D10
drukarka elzab d10
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1990 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne ELZAB D10  to urządzenia fiskalne oferujące elektroniczny zapis paragonów. Sugerowana jest dla mniejszych oraz średnich punktów obsługi oraz sprzedaży. Drukarki fiskalne tego rodzaju posiadają bardzo wydajne baterie oraz sposobność łączenia z Wi-Fi, przez co są doskonałym dopełnieniem każdego mobilnego biznesu. Urządzenia posiadają rozwiązania  pozwalające na informowanie użytkownika o potrzebie wykonania raportu dobowego i miesięcznego.


Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/18
ELZAB MERA TE FV
drukarka elzab mera te fv
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2690 wersja standard ZŁ / NETTO
: 2790 wersja rozszerzona ZŁ / NETTO
zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne ELZAB MERA TE FV to wysokiej jakości oraz solidnie wykonane urządzenia o ogromnej bazie towarowej sięgającej 500 000 PLU. Oferują przy tym elektroniczną kopię paragonów oraz wydajny i solidny obcinacz papieru. Drukarki fiskalne tego typu najczęściej wybierane są przez firmy o większym natężeniu ruchu.  Posiadają przy tym sposobność podłączenia do komputera za pomocą złącz USB,  RS232 lub sieci LAN.


Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/80
ELZAB ZETA
elzab zeta
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2290 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Drukarki fiskalne ELZAB Zeta to urządzenia oferujące szybki elektroniczny zapis kopii paragonów. Polecane są mniejszym oraz średnim punktom usług oraz sprzedaży. Ze względu na kompaktowe gabaryty, te drukarki fiskalne są doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich stoisk, gdzie przestrzeń użytkowa jest mocno ograniczona. Urządzenia te oferują możliwość rozbudowania o dodatkowy wyświetlacz (zakupiony osobno). Jego podłączenie daje swobodną możliwość aranżacji stanowiska pod względem ergonomii. Dużym atutem jest tutaj opcja przypominania użytkownikowi o potrzebie wykonania raportu dobowego oraz miesięcznego.


Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym głównie Gdańsk I okolice.


PAPIER TERMICZNY : 57/60