1 2 3 4 5

KASY FISKALNE – GDAŃSK, POMORSKIE

Kasy fiskalne to urządzenia służące do rejestracji sprzedaży zgodnie z powszechnie panującym nakazem fiskalizacji określonym przez stosowne przepisy oraz ustawę VAT. Kasy fiskalne najczęściej są wykorzystywane w mniejszych oraz średnich punktach usług oraz sprzedaży, gdzie nie używa się komputera do druku paragonu. Kasy fiskalne obsługuje się manualnie bezpośrednio z fizycznej klawiatury bądź dostępnego ekranu dotykowego. Urządzenia tego typu są wyposażone w pamięć fiskalną, która służy do automatycznego zapisywania łącznej kwoty netto, brutto , czy podatku na koniec doby. Co ważne nie ma możliwości w jej ingerencję. Najczęściej dostępne obecnie urządzenia fiskalne są wyposażone w ogromną bazę towarową. Składają się na nie kody oraz nazwy produktów, ich ceny, podatek itp.. Warto nadmienić iż takie kasy w odróżnieniu od kas POS, drukują dwa egzemplarze paragonów, jednej dla klienta, a drugi dla podatnika. Kasy fiskalne online, czyli POS w tym wypadku drukują tylko jeden paragon, a druki przechowują w pamięci I przesyłają dalej na serwery Ministerstwa Finansów.  Poziom wykonania natomiast stoi na bardzo wysokim poziomie. W wielu przypadkach kasy fiskalne posiadają bardzo solidną konstrukcję, niejednokrotnie opartą na rozwiązaniach I doświadczeniach wyniesionych z poprzednich modeli. Ich kompaktowa budowa zapewnia im  przy tym miejsce na mniejszym blacie danego punktu oraz placówki sprzedaży.  Urządzenia te należą do jednych z częściej spotykanych kas na naszym rynku. Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk
POSNET BINGO EU

kasa fiskalna posnet bingo eu
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 999 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Kasy  fiskalne Posnet Bingo HS to kasy dwu stacyjne, które zostały stworzone mając na uwadze mniejsze placówki handlowe oraz punkty sprzedaży. Niezwykle przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs oraz doskonały wyświetlacz to tylko nieliczne z zalet tych urządzeń.

Warto także zaznaczyć, że dają możliwość wydłużenia tekstu do 40 znaków na wydruku oraz możliwość dodania numeru NIP na paragonie. Dają także sposobność regulowania napięcia sterowania szufladą.

Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 28/30
POSNET ERGO
posnet ergo kasa
CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1249 wersja standard ZŁ / NETTO
: 1299 wersja rozszerzona ZŁ/ NETTO
: 1499 wersja max ZŁ / NETTO
zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę
Kasy fiskalne Posnet Ergo są doskonałym połączeniem dotychczas zdobytego doświadczenia oraz niezwykle funkcjonalnych możliwości. Całość jest przy tym zamknięta w niebywale ergonomicznej i stylowej obudowie.

Kasy fiskalne Ergo są wyjątkowo funkcjonalnymi urządzeniami fiskalnymi. Mają możliwość samodzielnego działania, jak i bycia częścią bardziej złożonego systemu kasowego. Z kasami mogą bez problemu współdziałać wszelkie niezbędne do funkcjonowania sklepu urządzenia i peryferia zewnętrzne. Budowa kasy daje możliwość modułowej rozbudowy. Już przy jej zakupie można zdecydować się na standardową wersję bądź wybiegając już w przyszłość wybrać dodatkowe moduły zwiększające możliwości danej kasy fiskalnej. Mowa tutaj o poszerzeniu bazy PLU, czy dodaniu akcesoriów komunikacyjnych – Wi-fi, Bluetooth, czy modemu 3G. Część modeli zapewnia także dostęp do portów COM.

Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

POSNET MOBILE HS EJ

kasy fiskalne

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1299 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne  Posnet Mobile HS to wyjątkowo kompaktowe i niewielkie urządzenia. Z uwagi na swoje gabaryty bez problemu można je zmieścić w torbie, czy kieszeni.

Kasy fiskalne Mobile HS zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością o detale, są wysokiej jakości oraz niebywale wytrzymałe.

Do tego ich obsługa jest bardzo intuicyjna, z kolei bateria bardzo wydajna co zapewnia długotrwałą pracę na jednym ładowaniu.

Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym szczególnie Gdańsk I okolice.


PAPIER TERMICZNY : 57/14
POSNET BINGO HS EJ

kasy fiskalne posnet bingo hs ej

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1299 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne Posnet Bingo HS EJ to modele oparte na jednych z najczęściej wybieranych urządzeń fiskalnych, dodatkowo poszerzone o kopię elektroniczną. Kasy te są wyjątkowo często wybierane do obsługi klientów w mniejszych punktach sprzedaży. Ich niewielkie gabaryty oraz prosta obsługa przy jednocześnie dużej wydajności to tylko, niektóre z zalet tych urządzeń fiskalnych.

Warto również zaznaczyć możliwość druku do 40 znaków, w tym druku NIP nabywcy. Możliwa jest również ustawienie napięcia sterowania szufladą.

Na obszar naszych działań objęliśmy szczególnie województwo pomorskie, w tym Gdańsk oraz pobliskie miejscowości.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

POSNET REVO

kasy fiskalne

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1699 wersja standard ZŁ / NETTO

: 1799 wersja rozszerzona ZŁ/ NETTO

: 2099 wersja z szalką ważącą ZŁ / NETTO

: 2499 wersja ma. ZŁ/ NETTO

zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie

Funkcja kaso-wagi

Kasy fiskalne Posnet Revo nowoczesne urządzenia, które łączą w sobie niespotykaną ergonomię wraz ze stylowym designem.

Te kasy fiskalne mają możliwość jej konfiguracji poprzez dodanie szalki ważącej, wybór koloru, czy konkretnych funkcjonalności. Są to jedne z pierwszych dostępnych na rynku urządzeń będących połączeniem kasy fiskalnej z wagą.

Kasy fiskalne te mają możliwość tarowania, czy zerowania szalki bezpośrednio z klawiatury. Wszelkie informacje i wskazania z kolei są wyświetlane na ekranach operatora i klienta.

Na teren działań naszej firmy obejmujemy obszar jakim jest województwo pomorskie, a szczególnie Gdańsk i pobliskie jemu miasta. 

POSNET NEO XL

POSNET NEO XL

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2399 wersja standard ZŁ / NETTO

: 2599 wersja rozszerzona ZŁ/ NETTO

: 2999 wersja z szalką ważącą ZŁ / NETTO

zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne Posnet Neo XL to urządzenia, które słyną z niezwykle zwartej i solidnej konstrukcji, przy zachowaniu nowoczesnej funkcjonalności. Takie kasy fiskalne doskonale odnajdą się w średnich i większych punktach handlowych.

Kasy fiskalne Neo XL to doceniane I wypróbowane już rozwiązania  systemowe. Słyną one z niezwykłej wręcz odporności oraz ogromnej wydajności. Rozszerzone możliwości względem wcześniejszych modeli, pozwalają teraz na łączenie z szalką ważącą, terminalem płatniczym czy aplikacjami do przypomnień. Mają one też sposobność korzystania z wielu obecnych interfejsów jak Ethernet, Wi-fi, czy GPRS.

Nasze działania obejmują głównie województwo pomorskie, szczególnie Gdańsk.

KASY FISKALNE COMP (NOVITUS):


NOVITUS NANO E

NOVITUS NANO E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1290 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Nowoczesne i wydajne kasy fiskalne zaprojektowanie z myślą o mobilnych punktach handlowych i usługowych oraz gastronomii. Kasy fiskalne tego typu to obecnie najmniejsze urządzenia dostępne w ofercie marki NOVITUS oraz co za tym idzie jedna z najmniejszych kas dostępnych na polskim rynku. Kasy fiskalne te mają możliwość rejestrowania kopii wydruków na zewnętrznych elektronicznych nośnikach danych. Wszystko zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Niewątpliwie największymi atutami tych kas fiskalnych są jej niewielkie gabaryty, co zapewnia stosowną mobilność oraz niezwykle  pojemne baterie. Poza tym co warto zaznaczyć obecne urządzenia fiskalne ze stosowną homologację  Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku mają jeszcze lepszą funkcjonalność, w odróżnieniu do wcześniej oferowanego modelu kasy Nano E.


Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

NOVITUS MAŁA+ E

NOVITUS MAŁA+ E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 999 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne MAŁA PLUS E to jedne z nowszych I bardziej sprawdzonych rozwiązań przeznaczonych dla mniejszych punktów usługowych, oferujących możliwość rejestracji kopii wydruków na elektronicznych nośnikach danych wg. wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 roku.

Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

NOVITUS SENTO E

NOVITUS SENTO E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1390 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne SENTO E to nowsza wersja urządzenia, oparta na doświadczeniach oraz rozwiązaniach poprzedniego modelu obecnego już na rynku od 3 lat. Te kasy mają przy tym homologacji PT 20/2015.  Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o małych I średnich punktach handlowych, zapewniając przy tym możliwość rejestracji kopii wydruków na elektronicznych nośnikach danych. Niewielkie I kompaktowe gabaryty kasy, skrywają solidną wydajność oraz zapewniają niezwykłą funkcjonalność. Wszystko dzięki najnowszym podzespołom spotykanym głównie w większych kasach systemowych. Warte podkreślenia są tutaj bardzo rozbudowana baza towarowa, możliwość stosowania precyzyjnego nazewnictwa, czy  komunikacja online z laptopem. Do tego te kasy fiskalne mają na wyposażeniu złącza  RS232 i USB, które dają sposobność wykreowania solidnego systemu sprzedaży.


Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym szczególnie Gdańsk I okolice.


PAPIER TERMICZNY: 57/30

NOVITUS SENO LANE E

NOVITUS SENO LANE E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1550 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne Sento LAN E, to zupełnie nowe rozwiązania bazujące na wcześniejszych doświadczeniach. Całość zamknięta jest już dobrze znanej i lubianej obudowie, przy czym wnętrze to całkowicie nowa elektronika o znacznie lepszej wydajności względem poprzedników. Niezwykle wydajny procesor zapewnia o wiele szybciej wykonywane zadania. Kasy fiskalne tego typu mają nie tyle zachowane poprzednio znane i lubiane funkcje, ale i uzupełnione są o kolejne, wznosząc tym samym modele Sento LAN E na zupełnie inny poziom usług.


Na obszar naszych działań objęliśmy szczególnie województwo pomorskie, w tym Gdańsk oraz pobliskie miejscowości.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

NOVITUS SOLEO LAN E

NOVITUS SOLEO LAN E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1790 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Proste systemowe kasy fiskalne Soleo LAN E. Zostały zaprojektowane i stworzone wykorzystując wiele nowych rozwiązań i technologii, jak bardzo szybki i wydajny procesor oraz pojemna pamięć. Kasy te są w stanie całkowicie zaspokoić wiele potrzeb biznesowych małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki ciężkiej pracy inżynierów marki Novitus, kasy fiskalne tego typu będą w stanie pracować przez wiele lat bez straty wydajności.


Na teren działań naszej firmy obejmujemy obszar jakim jest województwo pomorskie, a szczególnie Gdańsk i pobliskie jemu miasta.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

NOVITUS NEXT

NOVITUS NEXT NOVITUS NEXT

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2190 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Przedstawiamy Państwu NOVITUS NEXT - system fiskalny następnej generacji.

Firma Novitus od dawna jest prekursorem w kwestii wyznaczania nowych standardów wśród urządzeń fiskalnych. Kasy fiskalne Novitus Next są pierwszymi urządzeniami wykorzystującymi nowoczesny tablet z systemem Android, a co za tym idzie niezwykle nowoczesne oprogramowanie. Wydajne parametry oraz solidna bateria zapewniają dużą wydajność oraz długi czas pracy.

Nasze działania obejmują głównie województwo pomorskie, szczególnie Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/30

KASY FISKALNE ELZAB:


ELZAB K 10

kasa fiskalna ELZAB K 10

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1290 wersja standard ZŁ / NETTO

: 1390 wersja rozszerzona + ZŁ/ NETTO

: 1490 wersja rozszerzona ++ ZŁ / NETTO

zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Przedstawiamy pierwsze na rynku kasy fiskalne z niezwykle solidną i intuicyjną klawiaturą.

Solidna budowa oraz niezwykle kompaktowy projekt idealnie odnajdą się w mniejszych oraz średnich placówkach handlowych i usługowych. Kasy fiskalne tego typu idealnie sprawdzą się w wielu ciężkich warunkach atmosferycznych, od upalnych po zimowe. Można je bez problemu obsługiwać w rękawiczkach. Wymienna bateria o bardzo dużej pojemności zapewni  przy tym długotrwałą pracę. Poza tym kasy wyposażone są w elektroniczną kopię paragonów.


Teren działania naszej firmy to głównie województwo pomorskie, a zwłaszcza Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY : 57/18

ELZAB MINI E

ELZAB MINI E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1049 ZŁ / NETTO – zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne ELZAB Mini 2000 PLU to kompaktowe i niezwykle intuicyjne w obsłudze urządzenia z kopią elektroniczną. Idealnie odnajdą się w mniejszych oraz średnich punktach sprzedaży i usług.


PAPIER TERMICZNY : 28/30

ELZAB JOTA E

ELZAB JOTA E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 1450 wersja standard 4K ZŁ / NETTO

: 1590 wersja rozszerzona 12K ZŁ/ NETTO

: 1690 wersja rozszerzona 20K ZŁ / NETTO

zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne  ELZAB Jota E to urządzenia zapewniające elektroniczną kopię paragonów. Posiadają przy tym bardzo bogatą funkcjonalność. Kasy fiskalne tego rodzaju specjalnie polecane są mniejszym punktom spożywczym i gastronomicznych, cukierniom oraz piekarniom. Doskonale odnajdą się wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci LAN/WAN. Kasy są wyposażone w bardzo pojemne baterie, z możliwością ładowania/zasilania z gniazdka zapalniczki w samochodzie. Można takę podłączyć je do terminala kart płatniczych.


Obszar funkcjonowania naszej firmy to w głównej mierze województwo pomorskie, a dokładniej Gdańsk.


PAPIER TERMICZNY: 57/80

ELZAB DELTA MAX E

ELZAB DELTA MAX E

CENA SUGEROWANA PRODUCENTA: 2740 wersja standard 20K ZŁ / NETTO

: 2940 wersja rozszerzona 40K ZŁ/ NETTO

: 3240 wersja rozszerzona 61K ZŁ / NETTO

zadzwoń, zapytaj „KOMPAR” o ofertę

Kasy fiskalne  ELZAB Delta Max E posiadają bardzo rozbudową i intuicyjną funkcjonalność oraz niesamowicie rozbudowaną bazę towarową. Poza tym są wyposażone w elektroniczną kopię paragonów oraz wiele innych rozwiązań usprawniających pracę kasie.  Kasy fiskalne tego typu do tego potrafią wspomóc zarządzanie pracą kasjerów, oferują wiele możliwości promocji i rabatowania. Zapewniają współpracę z wagami oraz obsługują 8 walut. Polecane są do bardziej obleganych placówek oraz większych supermarketów.


Jako teren naszych poczynań objęliśmy głównie województwo pomorskie w tym szczególnie Gdańsk I okolice.


PAPIER TERMICZNY : 57/80