1 2 3 4 5

O Firmie


Szukają Państwo kas fiskalnych dla swojej firmy? Firma KOMPAR to najlepszy wybór

Na swoim koncie mamy wieloletnie doświadczenie, tematyczną wiedzę i umiejętności. To dzięki tym aspektom oddajemy w ręce naszych Klientów dobrane przez nas samodzielnie, najwyższej jakości kasy fiskalne, które ze względu na swoją specyfikację sprawdzają się zarówno w małych, osiedlowych sklepikach, jak i większych przedsiębiorstwach opierających się na rozbudowanej sprzedaży.

Wysokiej jakości kasy fiskalne w atrakcyjnych cenach

W naszej ofercie znajdą Państwo dziesiątki egzemplarzy kas fiskalnych od najlepszych producentów, takich jak Posnet, Novitus , Elzab i Emar. Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych Klientów, uzupełniliśmy ofertę o kasy fiskalne zarówno z najniższego, średniego, jak i najwyższego przedziału cenowego tak, by każdy mógł znaleźć produkt dopasowany do własnych potrzeb i możliwości. Skutkiem tego są wysokiej jakości kasy fiskalne w atrakcyjnych cenach, które każdego dnia przyciągają dziesiątki par oczu.

Firma „KOMPAR” działa na rynku urządzeń fiskalnych od 2004 roku a pracownicy firmy wywodzą się z dużej firmy informatyczno-wdrożeniowej, której korzenie sięgają roku 1990 a więc kontakt z urządzeniami fiskalnymi to początek rynku urządzeń fiskalnych w Polsce.

Nasza firma posiada status AUTORYZOWANEGO DEALERA urządzeń fiskalnych największych Polskich producentów: POSNET, COMP ( NOVITUS ), ELZAB, UPOS, EMAR, INNOVA,

a także prowadzi sprzedaż ELEKTRONICZNYCH WAG SKLEPOWYCH, MAGAZYNOWYCH i SPECJALISTYCZNYCH takich znanych marek na rynku Polskim jak: CAS , FAWAG, DIGI.

KOMPAR” - to firma, przeszkolona i posiada uprawnienia w zakresie instalacji TERMINALI PŁATNICZYCH firmy PayTel

REJON DZIAŁANIA FIRMY „KOMPAR”: to przede wszystkim woj. Pomorskie, tu zapewniamy szybką reakcję na zgłaszane zapotrzebowanie lub awarię.

Maksymalny czas reakcji na wezwanie klienta to 2 godziny (od momentu przyjęcia zgłoszenia).

Rozszerzamy rejon Naszego działania również na teren całego kraju, tyczy się to przede wszystkim klientów którzy posiadają firmę wielodziałową, ale i klientów indywidualnych z całej Polski nie pozostawimy bez pomocy i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Godziny Pracy :

Poniedziałek – Piątek :7.00- 19.00

Sobota :8.00-16.00

TELEFON SERWISOWY : 24 h / 7 dni w tygodniu : 606 280 700