1 2 3 4 5

Terminale płatnicze PayTel:

TERMINALE PŁATNICZE GDAŃSK to współpraca z pewnym i stabilnym na rynku partnerem handlowym firmy PayTel

Firma KOMPAR jako partner firmy PayTel, Bierze udział w akcji Polska Bezgotówkowa w ramach której oferujemy bezpłatną możliwość użytkowania TERMINALI PŁATNICZYCH przez okres 12 miesięcy. Warunki skorzystania z akcji Polska Bezgotówkowa to: Umowa na min 24 m-ce, podmiot gospodarczy na który wcześniej nie były zarejestrowany terminal oraz do 100 000 zł obrotu rocznie (dopiero po przekroczeniu naliczane są opłaty).Po przekroczemiu obrotu 100 000zł w ciągu roku nabywca TERMINALI PŁATNICZYCH w Naszej frimie ponosić bęzie jedynie dwie opłaty: Marża (procent od sprzedaży w wysokości -już od 0,53%) oraz najem urządzenia -TERMMINAL PŁATNICZY (w wysokości już od 32zł/netto)

Terminale Płatnicze w Naszej ofercie : TERMINALE STACJONARNE I MOBILNE Firmy : INGENICO oraz VERIFONE.

Firma KOMPAR działa na terenie Gdańska jak i całego woj. Pomorskiego. Obsługując sieci sklepów zakres działania rozszerzamy na całą Polskę. Profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju TERMINALI PŁATNICZYCH,instalacja, szkolenie bez dodatkowych kosztów to dla Nas piorytet tak by klient wyszedł od Nas wpełni zadowolony i miał pewność wsparcia tecgnicznego 24h/7.

Modele TERMINALI PŁATNICZYCH:
Ingenico iWL250 z PIN Pad-em zewnętrznym - mobilny
Verifone VX675 - mobilny
Ingenico iCT220 - stacjonarny
Verifone VX520 - stacjonarny

Najlepsza oferta TERMINALI PŁATNICZYCH w Gdańsku. Kontakt biuro Handlowe/Serwis : 606 280 700 - 24h / 7 dni

Zalety współpracy z firmą KOMPAR partnera firmy PayTel :
Brak opłaty aktywacyjnej, instalacja i szkolenie przez serwisanta gratis, brak wymogu otworzenia konta w konkretnym banku, korzystamy z podanego przez Partnera, brak wymogu minimalnego obrotu na terminalu, brak minimalnej miesięcznej prowizji pobranej od transakcji kartami

Zalety instalacji TERMINALI PŁATNICZYCH
:
zwiększenie przychodów – klienci płacąc kartą kupują więcej , zmniejszenie kosztów obsługi gotówki , wzrost atrakcyjności oferty , pozyskanie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych , zwiększenie bezpieczeństwa , zdywersyfikowanie źródeł zysku – sprzedaż usług np. doładowania. , łatwa integracja z istniejącymi systemami operatora.

TERMINALE MOBILNE – INGENICO iWL250
ZADZWOŃ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY I CENNIK : 606 280 700

TERMINAL MOBILNY VERIFON VX-675
ZADZWOŃ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY I CENNIK : 606 280 700

TERMINAL STACJONARNY Ingenico iCT220
ZADZWOŃ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY I CENNIK : 606 280 700

TERMINAL STACJONARNY Verifone VX 520
ZADZWOŃ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY I CENNIK : 606 280 700